Zakończenie: 26-03-2020 20:00 ÷ 22:30
Węgry, 5 pengö, 1938 BP
197821
900. rocznica śmierci Stefana I, sygnowanie BERAN L na rę... | I |
105 zł szac. 120 zł 128 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, 5 złotych, 1934
198682
Józef Piłsudski | II+/I- |
110 zł szac. 75 zł 253 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Somalia, zestaw 3 monet, 2000
198309
w skład zestawu wchodzi 2 x 25 szylingów oraz 250 szylingów | I/I- |
115 zł szac. 150 zł 271 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Watykan (Państwo Kościelne), 10 lirów, 1934
197787
| I/I- |
115 zł szac. 60 zł 192 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Anglia, fragment denara typu small cross, 1009-1017
196751
Aw: Popiersie w lewo, + EDE ... ANGLO RVX, Rw: Krzyż, ...... | IV |
120 zł szac. 50 zł 177 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Niemcy, 5 marek, 1907 J
198103
| III |
120 zł szac. 90 zł 153 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Partia, tetradrachma bilonowa, poł. II w. ne
198017
Aw: Popiersie na wprost, w hełmie, z lewej legenda, z pra... | III/IV |
125 zł szac. 75 zł 212 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, denar, 134-138
198023
Aw: Głowa cesarza w prawo, HADRIANVS AVG COS III P P, Rw:... | III/III- |
130 zł szac. 100 zł 156 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, denar, 160–161
198698
Aw: Głowa cesarza w prawo, ANTONINVS AVG PIVS P P TR P XX... | III |
130 zł szac. 100 zł 190 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Republika Rzymska, denar, 91 pne
198804
Aw: Głowa Romy w hełmie w prawo, za nią litera D; Rw: Wik... | III |
140 zł szac. 150 zł 309 wyświetleń |
6 | zakończona |