Partia, tetradrachma bilonowa, poł. II w. ne

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 26-03-2020 21:31:20
198017
Opis: Partia - Zachodni wasale (królestwa z terenu Zatoki Perskiej) - Orodes II (II w. ne), tetradrachma bilonowa, poł. II w. ne, Aw: Popiersie na wprost, w hełmie, z lewej legenda, z prawej półksiężyc, gwiazda i nieokreślony przedmiot, Rw: Łukowate zagłębienia
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 27.4 mm, 14.78 g, niedolany krążek
Literatura: Mitchiner ACW 711

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 211

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  115 zł
4)  70 zł