Zakończenie: 26-03-2020 20:00 ÷ 22:30
Francja, asygnata na 5 liwrów, (31.10.1793)
196926
seria 26604 | II |
48 zł szac. 60 zł 103 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, asygnata na 15 soli, (23.05.1793)
196927
seria 208, znak wodny RF / 15s | V |
14 zł szac. 20 zł 93 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
196958
Aw: Krzyż grecki w obwódce z kulek, legenda, Rw: Krzyż ka... | III/IV |
36 zł szac. 30 zł 86 wyświetleń |
5 | zakończona | |
196959
Aw: Krzyż grecki, w kątach naprzemiennie pierścień i kulk... | III/III- |
44 zł szac. 30 zł 112 wyświetleń |
4 | zakończona | |
196960
Aw: Krzyż grecki w obwódce z kulek, legenda, Rw: Krzyż ka... | III |
65 zł szac. 40 zł 93 wyświetleń |
5 | zakończona | |
196961
Aw: Pastorał w obwódce z kulek, na lasce kulka, legenda, ... | III/IV |
24 zł szac. 40 zł 67 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, denar, 983-1002
196966
Aw: Krzyż grecki, w każdym kącie kulka, +OT..., Rw: LON..... | III/IV |
20 zł szac. 30 zł 71 wyświetleń |
2 | zakończona | |
196967
Aw: Kapliczka z krzyżem z klinów wewnątrz, z boków po trz... | III |
85 zł szac. 50 zł 112 wyświetleń |
5 | zakończona | |
196968
Aw: Kapliczka z krzyżem z klinów wewnątrz, z boków po trz... | III- |
75 zł szac. 50 zł 94 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niderlandy, denar, ok. 1002-1015
196969
Aw: Kulka, legenda, Rw: Krzyż grecki, w każdym kącie kulk... | III |
— start 120 zł 104 wyświetleń |
0 | zakończona |