Francja, asygnata na 5 liwrów, (31.10.1793)

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 26-03-2020 20:58:40
196926
Opis: Francja - Domaines Nationaux, asygnata na 5 liwrów, (31.10.1793), seria 26604
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: sucha pieczęć, przegięcie w pionie, dwie niewielkie dziurki w lewej dolnej części
Literatura: Pick A76

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 104

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  44 zł
4)  38 zł