Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
Cena wylicytowana: 44 zł
196959
Opis: |
Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki, w kątach naprzemiennie pierścień i kulki, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, w dwóch przeciwległych kątach pastorały |
Stan zachowania: |
III/III-, About Very Five |
Dodatkowe informacje: |
srebro, 12.0 mm, 0.89 g |
CNP typ V |
Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 120
1) 44 zł
2) 42 zł
3) 40 zł
4) 18 zł
min |