Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 26-03-2020 21:37:40
196959
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki, w kątach naprzemiennie pierścień i kulki, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, w dwóch przeciwległych kątach pastorały
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 12.0 mm, 0.89 g
Literatura: CNP typ V

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 113

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  40 zł
4)  18 zł