pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 16-03-2020 18:00
Zakończenie: 26-03-2020 20:00 ÷ 22:30
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Francja, asygnata na 5 liwrów, (31.10.1793)
196926
seria 26604

48 zł

szac. 60 zł

103 wyświetleń

4 zakończona
Celtowie Ambianowie, stater, 60-30 pne
198879

3 200 zł

szac. 3 000 zł

444 wyświetleń

4 zakończona
Grecja i posthellenistyczne, brąz, IV w. pne
198009

55 zł

szac. 50 zł

126 wyświetleń

4 zakończona
Grecja i posthellenistyczne, brąz, po 359 pne
198007

42 zł

szac. 50 zł

117 wyświetleń

4 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, denar, 134-138
198023
III/III-

130 zł

szac. 100 zł

155 wyświetleń

4 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, sestercja
Cesarstwo Rzymskie, sestercja
198059
IV

145 zł

szac. 120 zł

148 wyświetleń

4 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, denar, 198-200
198047

105 zł

szac. 100 zł

140 wyświetleń

4 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, denar, 225–227
198803

500 zł

szac. 750 zł

202 wyświetleń

4 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, antoninian bilonowy, 276-282
198069

36 zł

szac. 50 zł

92 wyświetleń

4 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, follis, 320-321
198075
II/II+

48 zł

szac. 70 zł

133 wyświetleń

4 zakończona