Grecja i posthellenistyczne, brąz, po 359 pne
Cena wylicytowana: 42 zł
198007
Opis: |
Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Filip II 359-336 pne i następcy, brąz, po 359 pne, Aw: Głowa Filipa w lewo; Rw: Jeździec w lewo, powyżej (ΦΙΛΙΠΠΟΥ), poniżej gwiazda |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
brąz, 18.1 mm, 7.21 g, ciemna patyna |
Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 122
1) 42 zł
2) 40 zł
3) 36 zł
4) 32 zł
min |