Zakończenie: 30-01-2020 20:00 ÷ 22:29
Wielka Brytania, medal na pamiątkę unii Irlandii z Wielką Brytanią, 1801
194644
Aw: Popiersie w prawo, w wieńcu laurowym na głowie, niżej... | II/III |
105 zł szac. 120 zł 240 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy
194643
Aw: Popiersie Ludwika XVIII w prawo, niżej DEPAULIS.F., w... | III |
32 zł szac. 40 zł 203 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji - Childebert II, 1840
194642
Aw: Popiersie władców w lewo, z prawej CAQUÉ.1840, wokół ... | II+ |
165 zł szac. 200 zł 217 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji - Karol III, 1839
194641
Aw: Popiersie władców w lewo, z prawej CAQUÉ, na odcięciu... | II |
165 zł szac. 200 zł 287 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji - Ludwik III i Karloman II, 1839
194640
Aw: Popiersie władców w lewo, z lewej 1839. / CAQUÉ•F•, w... | II |
150 zł szac. 200 zł 299 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy, 1833
194639
Aw: Postać Napoleona na wprost, obok sygnatura MONTAGNY, ... | III+ |
65 zł szac. 70 zł 231 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Włochy, medal z Janem Pawłem II
194175
Aw: Popiersie papieża w lewo i napis JOANNES PAVLVS II PO... | I/I- |
16 zł szac. 25 zł 636 wyświetleń |
1 | zakończona |