Zakończenie: 30-01-2020 20:00 ÷ 22:29
Francja, medal na pamiątkę wystawy światowej, 1889
194805
Aw: Głowa w lewo, niżej sygnatura BARRE, niżej BRONZE, RE... | II/II+ |
42 zł szac. 50 zł 207 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy
194643
Aw: Popiersie Ludwika XVIII w prawo, niżej DEPAULIS.F., w... | III |
32 zł szac. 40 zł 203 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji - Ludwik III i Karloman II, 1839
194640
Aw: Popiersie władców w lewo, z lewej 1839. / CAQUÉ•F•, w... | II |
150 zł szac. 200 zł 298 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji - Chilperyk II, 1840
194796
Aw: Popiersie władcy w prawo, na odcięciu ramienia CAQUÉ.... | II- |
110 zł szac. 150 zł 216 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, medal pamiątkowy, 1821
194801
Aw: Popiersie Fryderyka von Kircheisena w prawo, niżej sy... | III/III- |
85 zł szac. 125 zł 199 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji - Charibert, 1840
194797
w: Popiersie władcy w prawo, na dole sygnatura CAQUÉ - 18... | II/II+ |
90 zł szac. 150 zł 208 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Włochy, medal z Janem Pawłem II
194175
Aw: Popiersie papieża w lewo i napis JOANNES PAVLVS II PO... | I/I- |
16 zł szac. 25 zł 635 wyświetleń |
1 | zakończona |