Zakończenie: 05-12-2019 20:00 ÷ 22:30
Niemcy, krzyż nagrodowy, 1911
191211
Krzyż kawalerski, w medalionie przybory strzeleckie, na s... | II- |
175 zł szac. 60 zł 420 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Rosja, Krzyż św. Jerzego 4. stopnia (?)
191212
Krzyż, w medalionie którego św. Jerzy pokonujący smoka, n... | III/IV |
110 zł szac. 50 zł 588 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, Krzyż na Śląskiej Wstędze Waleczności i Zasługi, od 1921
191216
Śląski orzeł w medalionie, w kątach krzyża 17.VIII.19 - 3... | II- |
240 zł szac. 150 zł 372 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, odznaka Towarzystwa Higieny Praktycznej im. Bolesława Prusa, od 1908
191220
Tarcza, na której medalion z popiersiem Bolesława Prusa w... | II |
300 zł szac. 50 zł 792 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Rosja, odznaka pamiątkowa, XIX/XX w. (?)
191222
Tarcza, na środku której zagłębienie, w którym wypisane n... | III/IV |
175 zł szac. 50 zł 254 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, Medal za Zasługi i Pracę Społeczną, 1928
191224
Wieniec, wewnątrz którego ZA / ZASŁUGI I PRACĘ / SPOŁECZN... | III+ |
175 zł szac. 50 zł 412 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Niemcy, medal nagrodowy, 1930
191225
Ptak na gałązce, z boków dwa wieńce, na tronie odwrotnej,... | III+ |
145 zł szac. 40 zł 250 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, medal nagrodowy, 1888-1918
191228
Głowa Wilhelma II w lewo, +WILHELM II DEUTSCHER KAISER+, ... | II |
100 zł szac. 75 zł 222 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Austria, srebrny medal Za Dzielność (Tapferkeit) II klasy
191229
popiersie Franciszka Józefa, niżej sygnatura TAUTENHAYN, ... | III |
80 zł szac. 40 zł 616 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, srebrny medal nagrodowy, 1929
191231
W wieńcu kontur Polski z zaznaczonymi największymi miasta... | III/IV |
75 zł szac. 40 zł 256 wyświetleń |
4 | zakończona |