Rosja, Krzyż św. Jerzego 4. stopnia (?)

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 22:20:00
191212
Opis: Rosja, Krzyż św. Jerzego 4. stopnia (?), Krzyż, w medalionie którego św. Jerzy pokonujący smoka, na stronie odwrotnej w medalionie monogram Mikołaja II, na dolnym ramieniu wygrawerowane 3, na uszku nabita punca srebra i imennik grawera (?)
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 37.6 x 42.5 mm, 7.84 g, ramiona zeszlifowane, zgięte uszko

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 588

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  100 zł
4)  70 zł
5)  60 zł
6)  50 zł
7)  32 zł
8)  30 zł