Polska, Medal za Zasługi i Pracę Społeczną, 1928

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 22:25:00
191224
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, Medal za Zasługi i Pracę Społeczną, 1928, Wieniec, wewnątrz którego ZA / ZASŁUGI I PRACĘ / SPOŁECZNĄ, na dole imiennik J.P. i punca srebra 800, na stronie odwrotnej jednorożec, pod którym 1918-1928, NA PAMIĄTKĘ 10cio LECIA ODRODZENIA POLSKI, odznaka jednoczęściowa, mocowana na wstążkę, brak wstążki
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 35.1 mm, 14.78 g, czyszczone tło, nadłamane uszko

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 407

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  160 zł
4)  130 zł
5)  80 zł
6)  36 zł
7)  32 zł
8)  30 zł