Niemcy, medal nagrodowy, 1930

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Niemcy, medal nagrodowy, 1930

Niemcy, medal nagrodowy, 1930

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 22:17:00
191225
Opis: Niemcy - Repubika Weimarska 1918-1933, medal nagrodowy, 1930, Ptak na gałązce, z boków dwa wieńce, na tronie odwrotnej, w wieńcu, KANARIENZUCHT U. VOGELSCHUTZ- / VEREIN / BOBREK / II. PREIS / SELBSTZUCHT-KLASSE / 1930, niżej nabita punca srebra 990, odznaka jednoczęściowa, mocowana na wstążkę, brak wstążki
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 34.3 mm, 12.84 g, czyszczony

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 250

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  26 zł
4)  24 zł