Zakończenie: 21-11-2019 20:00 ÷ 21:59
Włochy, medal religijny, 1948
190262
Aw: Józef Kalasancjusz uczący dzieci, + S.JOSEPHVS•CALASA... | I- |
60 zł szac. 40 zł 192 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal, 1935
190265
Aw: Okręt w prawo, poniżej napis "M/S PIŁSUDSKI", Rw: Pos... | II |
580 zł szac. 100 zł 895 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal z Emerykiem Hutten-Czapskim, 1978
190711
Aw: Popiersie lekko zwrócone w prawo, po bokach herb Leli... | I |
85 zł szac. 60 zł 178 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal upamiętniający Powstanie Styczniowe, 1981
190714
Aw: Grupa powstańców i napis POWSTANIE STYCZNIOWE / PTAiN... | I |
160 zł szac. 60 zł 431 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę Powstania Wielkopolskiego, 1982
190715
Aw: Orzeł w koronie na tle krzyża, daty po bokach 1918-19... | I |
115 zł szac. 60 zł 667 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji - Lotar III, 1838
190254
Aw: Popiersie władcy w lewo, z lewej CAQUÉ / 1838, wokół ... | II+ |
230 zł szac. 200 zł 261 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji - Karol Otyły, 1839
190253
Aw: Popiersie władcy w prawo, z boków 1839. - CAQUÉ•F•, w... | II+ |
250 zł szac. 200 zł 338 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji - Dagobert II, 1840
190252
Aw: Popiersie władcy w prawo, na odcięciu ramienia 1840, ... | I- |
240 zł szac. 200 zł 226 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Zerboni di Sposetti - prezes Rejencji Pruskiej w Wielkim Księstwie Poznańskim, 1825
190256
Aw: Popiersie w lewo, poniżej sygn. IACHTMANN.F., Rw: Nap... | II- |
240 zł szac. 250 zł 274 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal Rosjanie Braciom Polakom, 1914
190677
Aw: Stojący Rosjanin trzyma rękę na ramieniu siedzącego P... | III+ |
125 zł szac. 75 zł 569 wyświetleń |
4 | zakończona |