Zakończenie: 21-11-2019 20:00 ÷ 21:59
Polska, medal, 1935
190265
Aw: Okręt w prawo, poniżej napis "M/S PIŁSUDSKI", Rw: Pos... | II |
580 zł szac. 100 zł 900 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal z Emerykiem Hutten-Czapskim, 1978
190711
Aw: Popiersie lekko zwrócone w prawo, po bokach herb Leli... | I |
85 zł szac. 60 zł 178 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal upamiętniający Powstanie Styczniowe, 1981
190714
Aw: Grupa powstańców i napis POWSTANIE STYCZNIOWE / PTAiN... | I |
160 zł szac. 60 zł 432 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę Powstania Wielkopolskiego, 1982
190715
Aw: Orzeł w koronie na tle krzyża, daty po bokach 1918-19... | I |
115 zł szac. 60 zł 670 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Niemcy, medal pośmiertny, 1888
190267
Aw: Głowa Wilhelma w prawo, 18.10.1831 - 15.6.1888, Rw: G... | II- |
110 zł szac. 100 zł 265 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Niemcy, medalik religijny z uszkiem, XIX w.
190266
Aw: Postać Maryi na wprost, z promieniami wychodzącymi z ... | II |
40 zł szac. 40 zł 186 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal na 10. rocznicę Wojny Polsko-Bolszewickiej 1920, 1930
190681
Aw: Popiersie w lewo. W otoku: MARSZAŁEK JÓZEF PIŁSUDSKI.... | III |
270 zł szac. 75 zł 271 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Francja, medal na pamiątkę wizyty Karola X w Amiens, 1827
190259
Aw: Głowa włady w lewo, niżej sygnatura GAYRARD.F., CAROL... | II+ |
75 zł szac. 60 zł 275 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę 200. rocznicy Odsieczy Wiedeńskiej, 1883
190264
Aw: Popiersie króla w lewo w wieńcu laurowym, sygnatura F... | III- |
115 zł szac. 50 zł 291 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal Niepodległość Polski, 1985
190717
Aw: Popiersie Józefa Piłsudskiego na wprost, wokoło napis... | I |
165 zł szac. 60 zł 289 wyświetleń |
7 | zakończona |