Zakończenie: 21-11-2019 20:00 ÷ 21:59
Polska, medal Niepodległość Polski, 1985
190718
Aw: Popiersie Józefa Piłsudskiego na wprost, wokoło napis... | I |
75 zł szac. 60 zł 270 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, patryca z Ostrą Bramą
190564
patryca z widokiem Ostrej Bramy w Wilnie, na boku nabite 55 | II- |
460 zł szac. 250 zł 247 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, żeton zaślubinowy, 1810
190733
Aw: Głowa Napoleona w prawo, NAPOLEON - EMPEREUR., Rw: Dw... | I/I- |
135 zł szac. 200 zł 302 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Włochy, medalik religijny z uszkiem, XIX/XX w.
190251
Aw: Św. Benedykt w lewo, trzymający księgę i pastorał, z ... | III |
60 zł szac. 75 zł 399 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal z Józefem Dowbór Muśnickim, 1985
190716
Aw: Popiersie trzy czwarte w prawo, po prawej napis GENER... | I |
42 zł szac. 60 zł 340 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, matryca do wybijania krzyżyków i plakiety z Matką Boską Ostrobramską
190565
krzyż z uszkiem, z drugiej strony obraz Matki Boskiej Ost... | II- |
620 zł szac. 500 zł 470 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy, 1889
190261
Aw: Widok najwyższych budynków Paryża, a prawej sygnatura... | II- |
38 zł szac. 60 zł 219 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Rosja, medal z uszkiem z okazji 300. rocznicy panowania dynastii Romanowych, 1913
190678
Aw: Popiersia Mikołaja II i Michała Fiodorowicza, Rw: Nap... | II+ |
60 zł szac. 75 zł 203 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Włochy, medal religijny, XVIII w.
190263
Aw: Postać Marii na wprost, S•MARIA - LAVRET, Rw: Półpost... | IV |
20 zł szac. 30 zł 231 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal z Joachimem Lelewelem, 1980
190710
Aw: Głowa Joachima Lelewela w prawo, z boków 1786 / 1861 ... | I |
38 zł szac. 60 zł 187 wyświetleń |
2 | zakończona |