Francja, medal pamiątkowy, 1889

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 21-11-2019 21:48:20
190261
Opis: Francja - III Republika 1871-1940, medal pamiątkowy, 1889, Paryż, Aw: Widok najwyższych budynków Paryża, a prawej sygnatura C• TROTIN, LES TRAVAUX / ONT COMMENCÉ / LE 27 JANV. 1887 - LE MONUMENT / A ÉTÉ INAUGURÉ / LE 6 MAI 1889, w odcinku INVALIDES 105 ; NOT. DAME 66 ; COLOGNE 159 ; OPERA 56 / GD PYRAMIDE 146 ; PANTHEON 83 ; ST PIERRE 132 / ARC DE TRIOMPHE 45 ; ROUEN 150 / OBELISQUE WASHINGTON 169 / TOUR EIFFEL 300, Rw: SOUVENIR / DE MON ASCENSION / AU 1ER ÉTAGE DE / LA TOUR EIFFEL / 1889, niżej USINE METALLURGIQUE PARISIENNE, medal otrzymywały osoby które odwiedziły wieżę Eiffla podczas wystawy światowej w 1889 roku
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 42.2 mm, 42.14 g, patyna, niewielkie uderzenie przy krawędzi

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 219

1)  38 zł
2)  36 zł