pokaż wszystko
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 28-10-2019 18:00
Zakończenie: 07-11-2019 20:00 ÷ 21:43
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
brosza z Orłem
brosza z Orłem
188849
z puncą AB na rewersie

460 zł

szac. 600 zł

124 wyświetleń

3 zakończona
Polska, ryngraf z Matką Boską Ostrobramską na tle Orła, druga połowa XX w.
189062

130 zł

szac. 100 zł

245 wyświetleń

8 zakończona