brosza z Orłem

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
brosza z Orłem

brosza z Orłem

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 07-11-2019 21:42:40
188849
Opis: brosza z Orłem, z puncą AB na rewersie
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 70.19 g, 71.1 x 48.7 mm, z agrafka na rewersie

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 241

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  430 zł