Polska, ryngraf z Matką Boską Ostrobramską na tle Orła, druga połowa XX w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 07-11-2019 21:43:40
189062
Opis: Polska, ryngraf z Matką Boską Ostrobramską na tle Orła, druga połowa XX w., ryngraf z łańcuszkiem, tarcza emaliowana na ciemnozielony kolor, ryngraf trzyczęściowy
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, emalia, 49.5 x 59.9 mm, 39.24 g

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 873

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  105 zł
4)  100 zł
5)  90 zł
6)  80 zł
7)  70 zł
8)  65 zł