Zakończenie: 26-09-2019 20:00 ÷ 22:28
Niemcy, medal upamiętniający zdobycie Pragi, 1744
186823
Aw: Książe z mieczem w ręku, na koniu w prawo, CAR LOR P... | III |
155 zł szac. 100 zł 399 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy, 1818
186666
Aw: Popiersie w lewo, niżej sygnatura GAYRARD F., A•E•MOD... | III+ |
55 zł szac. 80 zł 303 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Francja, kopia medalu wybitego na pamiątkę bitwy pod Pruską Iławą, 1807
186665
Aw: Głowa Napoleona w prawo, w dolnej części sygnatura DR... | III |
65 zł szac. 100 zł 424 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Francja, medal z Ludwiką Lotaryńską, XIX w.
186664
Aw: Popiersie Ludwiki w lewo, •LODOICA•LOTARÆNA•REGINA•FR... | II |
600 zł szac. 600 zł 356 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Węgry, denar, 1526 KB
186469
Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Madonna z Dzieciątkiem, z... | II- |
40 zł szac. 50 zł 269 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Węgry, denar, 1526
186374
Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Madonna z Dzieciątkiem, z... | II |
60 zł szac. 60 zł 689 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), dolar, 1888 S
186822
typ Morgan | III+ |
220 zł szac. 150 zł 217 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Rosja, kopiejka, 1533-1547
183607
Aw: Św. Jerzy na koniu w prawo, poniżej litera A Rw: Legenda | III+ |
20 zł szac. 30 zł 127 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Rosja, kopiejka
183589
Aw: Św. Jerzy na koniu z szablą w prawo, poniżej oznaczen... | III/III+ |
20 zł szac. 30 zł 114 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Rosja, dienga, 1535-1584
183603
Aw: Św. Jerzy na koniu z szablą w prawo, Rw: Legenda | III |
20 zł szac. 30 zł 210 wyświetleń |
2 | zakończona |