Francja, medal pamiątkowy, 1818

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 22:21:00
186666
Opis: Francja - XIX wiek, medal pamiątkowy, 1818, Paryż, Aw: Popiersie w lewo, niżej sygnatura GAYRARD F., A•E•MODESTE - GRETRY, Rw: NÉ / A LIÈGE / EN M.DCC.XLI. / MORT / EN M.DCCC.XIII. / GALERIE METALLIQUE / DES GRAND HOMMES FRANÇAIS. / 1818., medal projektu Raymonda Gayrard
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 40.9 mm, 38.80 g, awers lakierowany

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 280

1)  55 zł
2)  50 zł