Francja, medal z Ludwiką Lotaryńską, XIX w.

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 22:20:20
186664
Opis: Francja - Henryk Walezy 1575-1589, medal z Ludwiką Lotaryńską, XIX w., Aw: Popiersie Ludwiki w lewo, •LODOICA•LOTARÆNA•REGINA•FRANC•, Rw: Stylizowana postać na koniu w lewo, •IMAGO•TALIS•ALEXANDRI•TIGRIN•SVPERANTIS, na obrzeżu punca srebra
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 44.4 mm, 34.87 g

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 315

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  440 zł
4)  400 zł