Francja, kopia medalu wybitego na pamiątkę bitwy pod Pruską Iławą, 1807

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 26-09-2019 22:20:40
186665
Opis: Francja - Napoleon Bonaparte 1804-1815, kopia medalu wybitego na pamiątkę bitwy pod Pruską Iławą, 1807, Aw: Głowa Napoleona w prawo, w dolnej części sygnatura DROZ FECIT, niżej DENON DIREX / M:DCCCVI•, Rw: Diomedes siedzący w lewo, trzymający miecz i Wiktorię na globie, wokół leżące trofea, na dole sygnatura BRENET, VICTORIAE MANENTI., w odcinku BATAILLE DE PREUSS EYLAU / VIII. FEVRIER / MDCCCVII.
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: kopia galwaniczna, 40.4 mm, 30.38 g

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 286

1)  65 zł
2)  60 zł