pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 02-09-2019 18:00
Zakończenie: 12-09-2019 20:00 ÷ 22:00
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Niemcy, naśladownictwo denara typu OAP
140728

155 zł

szac. 150 zł

93 wyświetleń

4 zakończona
Słowianie, hybrydalne naśladownictwo denara saskiego i kolońskiego
140732

260 zł

szac. 150 zł

112 wyświetleń

5 zakończona
Słowianie, aśladownictwo denara łączące w sobie cechy czeskie i duńskie
140734

640 zł

szac. 400 zł

117 wyświetleń

5 zakończona
Słowianie, naśladownictwo typu łupawskiego
140735

185 zł

szac. 100 zł

102 wyświetleń

4 zakończona
Słowianie, naśladownictwo denara niemieckiego, XI w.
140738

150 zł

szac. 250 zł

75 wyświetleń

1 zakończona
Słowianie, naśladownictwo denara Dolnej Lotaryngii z XI w.
140739

680 zł

szac. 350 zł

134 wyświetleń

5 zakończona
Niemcy, denar, 1002-1024
Niemcy, denar, 1002-1024
161384
Głowa króla w koronie w prawo / Dłoń opatrzności

300 zł

szac. 500 zł

51 wyświetleń

1 zakończona
Niemcy, denar
Niemcy, denar
164348
Aw: Dach kościoła, REGINA CIVITAS / EVIN, Rw: Krzyż

450 zł

szac. 600 zł

104 wyświetleń

4 zakończona
Polska, 10 fenigów, 1920
Polska, 10 fenigów, 1920
164549

185 zł

szac. 150 zł

160 wyświetleń

10 zakończona
Niemcy, denar, 985-995
Niemcy, denar, 985-995
168052

370 zł

szac. 500 zł

122 wyświetleń

4 zakończona