pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 02-09-2019 18:00
Zakończenie: 12-09-2019 20:00 ÷ 22:00
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Słowianie, aśladownictwo denara łączące w sobie cechy czeskie i duńskie
140734

640 zł

szac. 400 zł

117 wyświetleń

5 zakończona
Słowianie, naśladownictwo denara Dolnej Lotaryngii z XI w.
140739

680 zł

szac. 350 zł

134 wyświetleń

5 zakończona
Polska, denar, 1157-1166
Polska, denar, 1157-1166
181892

680 zł

szac. 500 zł

111 wyświetleń

5 zakończona
Polska, szeląg, 1539
Polska, szeląg, 1539
185918
końcówki napisów ELBING/PRVS

240 zł

szac. 150 zł

148 wyświetleń

5 zakończona
Polska, półgrosz, 1547
Polska, półgrosz, 1547
186154
końcówki napisów LI / LITVA

100 zł

szac. 70 zł

109 wyświetleń

5 zakończona
Polska, denar, 1546
Polska, denar, 1546
185859
III/III-

145 zł

szac. 150 zł

152 wyświetleń

5 zakończona
Polska, szeląg, 1584
Polska, szeląg, 1584
185857

115 zł

szac. 100 zł

190 wyświetleń

5 zakończona
Polska, zestaw 2 x szóstak, 1627
185998

110 zł

szac. 80 zł

99 wyświetleń

5 zakończona
Polska, trojak, 1592
Polska, trojak, 1592
186004
końcówka napisu LI na awersie

150 zł

szac. 150 zł

142 wyświetleń

5 zakończona
Polska, trojak, 1595
Polska, trojak, 1595
186167
końcówka napisu LI na awersie

120 zł

szac. 100 zł

98 wyświetleń

5 zakończona