pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 02-09-2019 18:00
Zakończenie: 12-09-2019 20:00 ÷ 22:00
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), zestaw: 2 x 1 dolar, 1935
185359
podpisy: Clark i Snyder / Priest i Humphrey
I/I-

75 zł

szac. 60 zł

123 wyświetleń

5 zakończona
Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
185894
III/III+

40 zł

szac. 30 zł

184 wyświetleń

5 zakończona
185889
III/III-

46 zł

szac. 30 zł

116 wyświetleń

5 zakończona
185896
III/IV

44 zł

szac. 30 zł

168 wyświetleń

5 zakończona
185887

42 zł

szac. 30 zł

100 wyświetleń

5 zakończona
Niemcy, denar, 1002-1024
Niemcy, denar, 1002-1024
168102
Głowa króla w koronie w prawo / Dłoń opatrzności
II/II-

940 zł

szac. 1 000 zł

208 wyświetleń

5 zakończona
Słowianie, hybrydalne naśladownictwo denara saskiego i kolońskiego
140732

260 zł

szac. 150 zł

173 wyświetleń

5 zakończona
Słowianie, aśladownictwo denara łączące w sobie cechy czeskie i duńskie
140734

640 zł

szac. 400 zł

182 wyświetleń

5 zakończona
Słowianie, naśladownictwo denara Dolnej Lotaryngii z XI w.
140739

680 zł

szac. 350 zł

170 wyświetleń

5 zakończona
Polska, denar, 1157-1166
Polska, denar, 1157-1166
181892

680 zł

szac. 500 zł

209 wyświetleń

5 zakończona