Zakończenie: 05-09-2019 20:00 ÷ 22:04
Polska, medal z serii Asy Polskich Przestworzy - "PZL M28 Bryza", bez daty
207014
(samolot wykonany tampondrukiem) | I |
26 zł szac. 20 zł 151 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal z serii Asy Polskich Przestworzy - "Samolot Su-22", bez daty
207013
30 zł szac. 20 zł 253 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Rosja, medal nagrodowy szkoły żeńskiej, 1861
185812
Aw: Głowa Mikołaja w lewo, Б.М. НИКОЛАЙ I ИМПЕРАТОРЪ И СА... | III+/II |
1 350 zł szac. 1 000 zł 204 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, wpinka z okazji ludowego dnia sportu w Gdańsku, 1933
185805
Medalion, wewnątrz którego łódź, w otoku Volks Sport Tag ... | III |
90 zł szac. 100 zł 406 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 3/4 rubla = 5 złotych, 1841 MW
185753
odmiana z luźno rozłożonymi piórami Orła, kropka po РУБЛЯ | III- |
220 zł szac. 200 zł 270 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Czechy, żeton?, ok. XVIII w.
185699
Herb Pragi | III- |
36 zł szac. 50 zł 294 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, rewers medalu wybitego dla upamiętnienia uwolnienia Smoleńska z oblężenia Moskali, zawarcia pokoju z Turcją oraz podpisa, 1636 (oryginał)
185636
Król w towarzystwie armii przyjmuje poselstwa tureckie i ... | III |
260 zł szac. 400 zł 322 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, żeton pamiątkowy
185553
Aw: Głowa Ludwika XV w prawo, LUD XV REX CHRISTIANISS; R... | II |
— start 120 zł 128 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton pamiątkowy, 1785
185552
Aw: Popiersie króla w lewo, LUDOV XVI REX CHRISTIANISS, R... | I- |
— start 120 zł 147 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton, 1776
185551
sygnowany P DROZ, Aw: Popiersie króla w lewo, LUDOV XVI R... | III+ |
— start 120 zł 140 wyświetleń |
0 | zakończona |