Wielka Brytania, medal nagrodowy, 1946

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 21:44:40
182997
Opis: Wielka Brytania - Jerzy VI 1936-1952, medal nagrodowy, 1946, Aw: Ikar i Dedal, w dolnej części sygnatura PHILLIPS ALDERSHOT, w odcinku ROYAL AIR FORCE / ATHLETIC & CROSS COUNTRY / ASSOCIATION, Rw: Wieniec, wewnątrz INTER COMMAND AND INDIVIDUAL ATHLETIC CHAMPIONSHIPS, 1946 / THROWING THE DISCUS / SECOND
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 51.3 mm, 78.98 g, drobne uszkodzenia krawędzi, patyna

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 274

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  125 zł
4)  120 zł