Polska, medal pamiątkowy - późniejszy odlew

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 21:44:20
182995
Opis: Polska - XIX wiek, medal pamiątkowy - późniejszy odlew, Aw: Popiersie w lewo, KAROL KURPIŃSKI, w dolnej części sygnatura C.BÆREND, Rw: Instrumenty muzyczne, nuty i wieniec, w odcinku ZA PIĘKNE / TWORY HARMONJI / RODACY / 1819•
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: żeliwo, 39.8 mm, 18.32 g, niewielkie nawiercenie w rancie, kopia medalu autorstwa Karola Emanuea Baerenda wykonana najprawdopodobniej w hucie Białogon
Literatura: jak H-Cz. 3927 (ale kopia)

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 135

1)  90 zł