Niemcy, medal na pamiątkę chrztu, XIX w.

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 21:43:40
183001
Opis: Niemcy - XIX wiek, medal na pamiątkę chrztu, XIX w., Aw: Stojąca postać kobieca z wieńcem z gwiazd, obok kotwica i postument opleciony przez węża, w otoku DIE TAUFEN KNÜPFT DEN BUND DER GLAUBE BEFESTIGET IHN, w odcinku: ERINNERUNG, niżej sygnatura M. LORENZ F•, Rw: Scena chrztu Chrystusa, w dolnej części sygnatura LOOS D•
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 42.6 mm, 28.44 g

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 168

1)  120 zł
2)  115 zł