Republika Południowej Afryki, zestaw 7 monet

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 21:31:00
182382
Opis: Republika Południowej Afryki, zestaw 7 monet, w skład zestawu wchodzą: 3 pensy 1949, 1959, 1/4 pensa 1952, 1/2 pensa 1960, 2.5 szylinga 1936, 5 szylingów 1948 i 2 centy 1981
Stan zachowania: I/III,
Dodatkowe informacje: brąz, srebro, część monet złocona, razem 7 sztuk
Literatura: KM 35, 47, 32.2, 45, 19.3, 40.1, 83

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 366

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  42 zł