Niemcy, talar, 1655 CR

Niemcy, talar, 1655 CR

Niemcy, talar, 1655 CR

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 21:28:00
182988
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Jan Jerzy I 1615-1656, talar, 1655 CR, Drezno, Aw: Półpostać władcy w prawo i napis wokoło IOHAN GEORG D G DUX SAX IUL CLIV ET MONT, Rw: Tarcza herbowa, powyżej hełmy z klejnotami i labrami, napis wokoło SA ROM IMP ARC HIM ET ELECT
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 29.17 g, ślad po usuniętej zawieszce, graffiti w tle awersu, ciemna patyna
Literatura: Davenport 7612, Schnee 892

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 222

1)  480 zł
2)  470 zł
3)  460 zł
4)  450 zł