Kanada, zestaw 5 żetonów

Kanada, zestaw 5 żetonów

Kanada, zestaw 5 żetonów

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 21:19:00
182388
Opis: Kanada - Wiktoria 1837-1901, zestaw 5 żetonów, w skład zestawu wchodzą żetony o nominale 1 pensa: Bank of Upper Canada 1850, 1857, prowincji Nowa Szkocja 1832, 1840, prowincji Dolna Kanada 1850
Stan zachowania: III+/IV-,
Dodatkowe informacje: miedź, patyna, razem 5 sztuk
Literatura: KM 2 x Tn3, 2, 4, Tn10

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 138

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  90 zł
4)  60 zł