Austria, 3 krajcary, 1698 GE

Austria, 3 krajcary, 1698 GE

Austria, 3 krajcary, 1698 GE

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 21:10:20
182875
Opis: Austria - Leopold I 1657-1705, 3 krajcary, 1698 GE, Praga
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, bardzo ładne
Literatura: Herinek 1465

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 432

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  165 zł
4)  90 zł