Austria, talar, 1603

Rozpoczęcie: 24-06-2019 18:00
Zakończenie: 04-07-2019 21:09:20
Austria, talar, 1603

Austria, talar, 1603

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 21:09:20
183218
Opis: Austria - Rudolf II 1576-1612, talar, 1603, Hall, Aw: Popiersie w prawo, pod nim data, wokoło napis, Rw: Tarcza herbowa, wokoło napis
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.60 g, delikatna patyna
Literatura: Davenport 3005, M.-T. 374

Cena wywoławcza: 2 100 zł
Cena szacunkowa: 3 500 zł
Ilość odsłon: 136