Śląsk, 3 krajcary, 1700 CB

Śląsk, 3 krajcary, 1700 CB

Śląsk, 3 krajcary, 1700 CB

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 21:08:20
182866
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem habsburskim - Leopold I 1658-1705, 3 krajcary, 1700 CB, Brzeg
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, bardzo ładne
Literatura: F.u.S. 750, E.-M. 886

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 233

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  105 zł
4)  95 zł
5)  75 zł
6)  65 zł
7)  60 zł