Śląsk, 3 krajcary, 1667 SHS

Śląsk, 3 krajcary, 1667 SHS

Śląsk, 3 krajcary, 1667 SHS

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 21:05:40
182859
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem habsburskim - Leopold I 1658-1705, 3 krajcary, 1667 SHS, Wrocław, bez szarf pod koroną, końcówka SIL na rewersie
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładny
Literatura: F.u.S 458, E.-M. 975

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 195

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  110 zł
4)  90 zł
5)  80 zł
6)  70 zł
7)  65 zł
8)  60 zł