Śląsk, 3 krajcary, 1628 HR

Śląsk, 3 krajcary, 1628 HR

Śląsk, 3 krajcary, 1628 HR

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 21:04:20
182869
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem habsburskim - Ferdynand II 1619-1637, 3 krajcary, 1628 HR, Wrocław, skrócona data 628, duża litera X w wyrazie REX
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: F.u.S. 219, E.-M. 681

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 80

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  34 zł
4)  30 zł