Śląsk, 3 krajcary, 1628 HR
Śląsk, 3 krajcary, 1628 HR
Cena wylicytowana: 55 zł
182869
Opis: |
Śląsk - Śląsk pod panowaniem habsburskim - Ferdynand II 1619-1637, 3 krajcary, 1628 HR, Wrocław, skrócona data 628, duża litera X w wyrazie REX |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
F.u.S. 219, E.-M. 681 |
Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 160
1) 55 zł
2) 50 zł
3) 34 zł
4) 30 zł
min |