Polska, 2 grosze, 1937

Polska, 2 grosze, 1937

Polska, 2 grosze, 1937

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 20:52:40
178552
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 2 grosze, 1937, Warszawa
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, piękne
Literatura: Parchimowicz 102l

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 69

1)  38 zł
2)  36 zł