Polska, półgrosz (1/48 talara), 1753 FWôF
Cena wylicytowana: 100 zł
182894
Opis: |
Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, półgrosz (1/48 talara), 1753 FWôF, Drezno |
Stan zachowania: |
II/II+, Good Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
miejscowa patyna, bardzo okazałe lustro mennicze |
Kahnt 601 |
Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 166
1) 100 zł
2) 95 zł
3) 70 zł
4) 65 zł
5) 60 zł
min |