Polska, trojak, 1600

Polska, trojak, 1600

Polska, trojak, 1600

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 20:43:40
182885
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1600, Olkusz, głowa króla z kołnierzem, odmiana z literami IF-I na końcu napisu na rewersie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger O.00.2.c

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 202

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  190 zł
4)  180 zł
5)  160 zł
6)  150 zł
7)  140 zł
8)  105 zł