Polska, szóstak, 1599

Polska, szóstak, 1599

Polska, szóstak, 1599

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 20:43:20
182884
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, szóstak, 1599, Malbork, skrócona data na końcu napisu otokowego, wariant z małą głową króla
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: stara, ciemna patyna
Literatura: Kop. 1245 (R1)

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 296

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  340 zł
4)  310 zł
5)  300 zł
6)  290 zł
7)  260 zł
8)  230 zł
9)  210 zł
10)  185 zł