Polska, szeląg, 1526

Polska, szeląg, 1526

Polska, szeląg, 1526

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 20:42:20
183219
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Gdańsk, szeląg, 1526, Gdańsk
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: lekko niedobity, ale ładnie zachowany z lustrem menniczym, złocista patyna, najrzadszy rocznik
Literatura: CNG 52.III, Kop. 7264 (R5), Tyszkiewicz 9 mk

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 367

1)  540 zł
2)  540 zł
3)  480 zł
4)  390 zł
5)  360 zł