Polska, półgrosz, 1528

Rozpoczęcie: 24-06-2019 18:00
Zakończenie: 04-07-2019 20:41:40
Polska, półgrosz, 1528

Polska, półgrosz, 1528

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 20:41:40
183221
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - monety litewskie, półgrosz, 1528, Wilno, bez litery V, odwrócone "N" w wyrazie SIGISMVNDI
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: minimalnie gięty, patyna, bardzo rzadki
Literatura: Ivanauskas 1S346-10 (RR), Kop. 3180 (R6), Tyszkiewicz 25 mk

Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 325