Polska, brakteat absolucyjny, ok. 1113-1138

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 20:39:00
181875
Opis: Polska - Bolesław III Krzywousty 1107-1138, brakteat absolucyjny, ok. 1113-1138, Kraków lub Gniezno, Św. Wojciech stojący na wprost, z głową skierowaną w lewo, w lewej ręce trzyma pastorał, prawa ręka uniesiona w geście opieki nad klękającym księciem, wkoło ...RLEILDVI...
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 0.59 g, patyna, brakteat podwójnie bity
Literatura: Frynas P.6.6 , Kop. 47 (R4), Such. XI/XII w. XV/2, GumH. 81, GumP. 58, Str. tabl. XIII, Nakielski (Brakteaty Bolesława III Krzyw

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 255

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  490 zł
4)  480 zł