Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 20:37:40
178056
Opis: Zakon Krzyżacki - Michał I Küchmeister von Sternberg 1414-1422, szeląg, Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza, ✶ MAGST ? MIChAEL ? PRI, Rw: Tarcza zakonna, ✶ MONETA ? DNORVM ? PRV
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.20 g, patyna
Literatura: Voss. §69/741, Neumann 14b

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 130

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł