Cesarstwo Rzymskie, follis, 300-303

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 20:34:40
182921
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Galeriusz 305-311 - jako cezar 293-305, follis, 300-303, Ticinum, Aw: Głowa cezara w wieńcu laurowym w prawo, MAXIMIANVS NOB CAES, Rw: Moneta stojąca w lewo, trzymająca wagę i róg obfitości, SACRA MONET AVGG ET CAESS NOSTR, w odcinku ST•
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 26.9 mm, 9.76 g, patyna
Literatura: RIC 44b

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 112

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  36 zł
4)  32 zł