Republika Rzymska, denar, 41 pne

Cena wylicytowana: 1 800 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 20:15:20
183123
Opis: Republika Rzymska - Marek Antoniusz i M. Barbatius Pollio 41 pne, denar, 41 pne, mennica ruchoma, Aw: Głowa Marka Antoniusza w prawo, M ANT IMP V III VIR R P C M BARBAT Q II, Rw: Głowa Oktawiana w prawo, CAESAR IMP PONT III VIR R P C
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.68 g, kolorowa patyna, rzadka moneta w bardzo ładnym stanie wizualnym, ale uszkodzenia (wykruszenia) powierzchni przy górnej krawędzi z obu stron sugerujące, że na monetę oddziaływała wysoka temperatura
Literatura: Crawford 517/2, Albert 1638

Cena końcowa: 1 800 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 453

1)  1 800 zł
2)  1 750 zł
3)  1 200 zł
4)  1 100 zł
5)  1 050 zł