Republika Rzymska, denar, 41 pne
Zakończenie: 04-07-2019 20:15:20
183123
Opis: | Republika Rzymska - Marek Antoniusz i M. Barbatius Pollio 41 pne, denar, 41 pne, mennica ruchoma, Aw: Głowa Marka Antoniusza w prawo, M ANT IMP V III VIR R P C M BARBAT Q II, Rw: Głowa Oktawiana w prawo, CAESAR IMP PONT III VIR R P C |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 3.68 g, kolorowa patyna, rzadka moneta w bardzo ładnym stanie wizualnym, ale uszkodzenia (wykruszenia) powierzchni przy górnej krawędzi z obu stron sugerujące, że na monetę oddziaływała wysoka temperatura |
Literatura: | Crawford 517/2, Albert 1638 |
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 453