Celtowie, naśladownictwo tetradrachmy Filipa II, III w. pne

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 04-07-2019 20:15:00
182983
Opis: Celtowie - Celtowie Wschodni, naśladownictwo tetradrachmy Filipa II, III w. pne, Aw: Głowa Zeusa w prawo; Rw: Nagi jeździec trzymający gałązkę palmową, na koniu w prawo, dookoła napis
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 24.9 mm, 13.77 g, nieco skorodowany
Literatura: SLG. Lanz 351 - podobny

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 250

1)  350 zł
2)  350 zł
3)  300 zł